Лікування ожиріння

Коли вага показує, що у нас є кілька зайвих кілограмів, дієта і більш рухливий спосіб життя зазвичай допомагають повернутися в форму. Більш серйозною проблемою є ситуація, коли маса тіла перевищує норму на десятки або навіть кілька десятків кілограмів. Тоді тільки зміни способу життя недостатньо і необхідна допомога лікаря. Надати її в повному обсязі вам можуть у київському центрі МедЛюкс (medlux-detox.com.ua/ua/lechenie_ozhireniya/). Як ви думаєте, характеристика — ожиріння — відноситься тільки до все більшої кількості американців? На жаль, фахівці прогнозують, що якщо ми не змінимо наші звички, в 2035 році кожен третій українець також буде товстим.

Лікування ожиріння: не тільки дієта

Нездорове харчування, малорухливий спосіб життя, відмова від фізичної активності, стреси — ось головні винуватці епідемії ожиріння. За статистичними даними Всесвітньої організації охорони здоров’я — занадто висока маса тіла є проблемою для понад мільярда людей у ​​всьому світі. Боротьба з цією недугою не легка, бо зазвичай навіть дуже модні дієти не дуже ефективні. Також складно говорити про інтенсивні фізичні навантаження, коли людині вже важко навіть ходити через надмірну вагу. У цій ситуації необхідна допомога фахівця.

Огрядний дитина — огрядна доросла людина.

Багато огрядних дорослих зізнаються, що у них були проблеми з вагою ще з дитинства.

На жаль, ожиріння не проходить з віком. Якщо в перші роки життя дитину постійно перегодовують, або неправильно організовують режим харчування, жирові клітини розмножуються, що призводить до тенденції набирати вагу все своє життя. Майже 80% дітей, які страждають на ожиріння, в майбутньому стануть дорослими з зайвою вагою. Ось чому так важливо контролювати масу тіла дитини. Якщо вага незначно перевищує допустимі межі, то повернути її в норму можна, забезпечивши дитині більше руху і збалансований раціон. Однак, якщо через кілька місяців це не дасть результатів, вам слід проконсультуватися з лікарем і виконати призначені їм аналізи. Причиною надмірної ваги не повинна бути неправильна дієта або відсутність фізичної активності, а також, наприклад, гормональні або метаболічні порушення, які впливають на швидкість метаболізму.

Рання діагностика дуже важлива в цьому випадку, тому що вона дозволяє швидко пройти лікування. Ось чому в клініках пропонують діагностичні пакети, в яких ретельно підібрані дослідження і консультації дозволяють проводити детальну оцінку стану здоров’я дитини, виключати інші захворювання, що призводять до ожиріння, і виявляти можливі ускладнення, що виникають із-за надмірної маси тіла.

Для багатьох людей надмірна вага є головним джерелом комплексів. Варто пам’ятати, що кожен зайвий кілограм впливає не тільки на занижену самооцінку, але і збільшує ризик багатьох серйозних захворювань. Гладкі люди частіше страждають від серцево-судинних захворювань, гіпертонії, діабету або проблем з суглобами. Тому, якщо вага виходить з-під контролю, не варто недооцінювати цю проблему.

Категории: Советы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×